JAK ZACZĄĆ?

Dopiero zaczynam

 

Krok pierwszy: poznaj Unit37

Zobacz czy będziemy do siebie pasować – przeczytaj naszą stronę,
profil na Facebook, poznaj naszych trenerów albo najlepiej przyjdź do klubu i porozmawiaj z nami na żywo! 

Krok drugi: dobierz zajęcia dla siebie

Jeżeli Twój staż treningowy jest krótki, wybieraj „INTRO” lub inne zalecane przez nas zajęcia – tam nauczysz się prawidłowej techniki ćwiczeń. Masz wątpliwości, zapytaj, pomożemy

Krok trzeci: ZAPISZ się na zajęcia

Zapisz się online lub telefonicznie – sprawdź nasz grafik, wybierz odpowiadające Ci terminy i zarezerwuj miejsce na zajęciach. Nie zwlekaj, liczba miejsca jest zawsze ograniczona, a zainteresowanie popularnymi godzinami jest duże. 

Co dalej?

Po pierwsze, nie bój się pytać. Chcemy by wszystko było jasne, klarowne i transparentne. Wiele rzeczy będzie dla Ciebie nowych, nie spotkasz ich w klasycznym klubie fitness czy siłowni (m.in nazewnictwo, inne forma ćwiczeń, energetyczna muzyka). Musisz poczuć i zrozumieć ten klimat – ludzie będą przyjaźni i pomocni (mimo, że po treningu padają na ziemię jak muchy i dźwigają niekiedy duże ciężary…)

Po drugie, na treningach rywalizujesz sam ze sobą. Mimo, że nieraz uruchomimy zegar, to Twoim największym przeciwnikiem będzie ten, którego widzisz codziennie w lustrze. Zawsze coś można wykonać lepiej, zyskać nowe umiejętności. Poczuj radość przekraczania własnych granic!

Po trzecie, baw się, uśmiechaj, rozmawiaj z innymi. Odreaguj stres i emocje z całego dnia lub pozytywnie się nakręć na ten, który się właśnie zaczyna. Na zajęcia masz przychodzić z przyjemnością, a nie pod przymusem. 

Szukasz zmiany
scenerii?

Przyjdź i po prostu nas poznaj.

Później masz do wyboru kilka rodzajów karnetów. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się dobrodziejstwami naszego 500-metrowego boxu!

Potrzebujesz pomocy, wyjaśnienia, zadzwoń, napisz!

LIFT HEAVY • RUN FAST • FLY HIGH • STAY STRONG 

UNIT 37

Unit37  to niezwykłe miejsce. Naszą siłą jest odpowiednie planowanie treningu, wyjątkowi trenerzy oraz niezwykle przyjazna i wspierająca społeczność.

Od momentu, gdy przejdziesz przez nasze drzwi, chcemy, abyś czuł się komfortowo, bezpiecznie oraz był pewny siebie. Chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy z Tobą w tej podróży, aby pomóc Ci stać się sportowcem, jakim chcesz być, abyś mógł prowadzić aktywne i zdrowe życie.

nasi partnerzy

CENY I KARNETY

Wybierz jeden z dostępnych karnetów
i korzystaj z naszego boxu !

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj miejsce na swoje ulubione zajęcia, WOD, OCR lub inne –  bądź pierwszy! 

skontaktuj się z nami