Współpraca

Nasze podstawowe wartości to ruch, aktywność i przede wszystkim ludzie!

Otwierając Unit37 nakierowaliśmy nasze działania na trening funkcjonalny i biegi przeszkodowe. Dziś zajęcia WOD oraz OCR to nadal core naszej oferty. Idąc jednak z duchem czasu, dajemy naszym klubowiczom coraz więcej możliwości, tak by każdy bez względu na wiek, czy poziom zaawansowania mógł znaleźć coś dla siebie. 

Nasi klienci lubią wyzwania związane z fitnessem – interesują się każdym rodzajem aktywności fizycznej, która poprawia ich samopoczucie, zwiększy umiejętności i przy tym jest super zabawą. Bierzemy udział w różnego rodzaju eventach, Aktywizujemy dzieci, pomagamy spełniać ich marzenia i dbamy o ich zdrowie! 

Jesteśmy otwarci na krótkoterminowe eksperymenty w celu przetestowania nowego typu treningów. Łamiemy stereotypy, uwielbiamy wychodzić poza naszą strefę komfortu. Niemożliwe? Nie tutaj.

Zawsze poszukujemy zaangażowanych trenerów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, po to by utrzymać naszą aktualną ofertę jak również ją rozszerzyć. Zainteresowana (-y)? Napisz kilka słów o sobie na adres: jacek@unit37.pl

Jeśli jesteś trenerem personalnym i szukasz miejsca do trenowania swoich klientów, również skontaktuj się z nami. Dogodna lokalizacja, dwie wyposażone sale ćwiczeń, strefa chill, dobra kawa i pełna lodówka ;).

Nasz box to również idealne miejsce do reklamy i promocji. Tygodniowo przewija się tutaj wiele osób, mieszkańców Tarnowa i okolic. Nasze kanały socialmedia są chętnie czytane i komentowane. Unit37 jest mocno rozpoznawalny w lokalnym środowisku.

Masz pomysł, który chciałbyś z nami zrealizować – czekamy na Ciebie! Napisz, zadzwoń, przyjdź do nas! Porozmawiajmy!

CENY I KARNETY

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, dopasuj do swoich potrzeb i korzystaj z naszego boxu !

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj miejsce na swoje ulubione zajęcia, WOD, OCR lub inne –  bądź pierwszy! Nie daj się innym !

skontaktuj się z nami

tel.:+48 782 378 737
 email: unit@unit37.pl