ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

Treningi KIDS (3-12 lat) to zabawny i wszechstronny sposób na budowanie umiejętności fitness od najmłodszych lat.  Są to zajęcia koordynacyjno-ruchowe połączone z elementami biegów przeszkodowych. Mnóstwo wyzwań – lina, brama OCR, przeskoki przez opony itd. Każdy trening jest inny i nieprzewidywalny, dlatego nie ma tu czasu na nudę i dopasowany do umiejętności uczestników. Co jednak najważniejsze – to przede wszystkim zabawa! 

Zapraszamy równiez do współpracy przedszkola i szkoły. Istnieje możliwość organizacji dedykowanych zajęć (jednorazowych bądź cyklicznych) w godzinach porannych lub wczesno popołudniowych.

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, a zajęcia w Unit37 zawsze na długo pozostają w pamięci. Pomożemy dzieciom w niemożliwym! W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy jacek@unit37.pl lub telefoniczny z naszą recepcją.

Nasze grupy:

 

  • Smyki (3-5 lat)  – „don’t grow up it’s a trap!”. To zajęcia, a raczej wyśmienita zabawa! Pełna integracja i zaszczepienie w dziecku sportowego ducha. Wspomożemy maluchy w ich całościowym rozwoju, tak by nabrały pewności siebie i dzielnie wkraczały w świat przedszkolaków. Małe grupy max. 10 dzieci.

 

  • Ninja Kids (5-12 lat) – zajęcia koordynacyjno-ruchowe dla dzieci połączone z nauką pokonywania przeszkód biegów OCR. W czasie zajęć łączymy sport i zabawę, uczymy nowych umięjętnośći , pokazujemy zdrową rywalizację, ale także współpracę z grupą. Podczas zajęć będą wyzwania naśladujące popularne wyścigi z przeszkodami i biegi wojowników ninja. Treningi są nieprzewidywalne, dlatego nie ma tu czasu na nudę.

Cel naszych działań jest prosty – chcemy by kolejne pokolenie było zdrowe, aktywne i konsekwentnie realizowało swoje cele w życiu. By dzieci od małego szukały, próbowały i przede wszystkim nigdy się nie poddawały! Bo sport to przecież pierwsze zwycięstwa, ale też i porażki, dlatego zachęcamy by wzajemnie się wspierać, motywować i to powtarzamy też rodzicom. Zachęcać, a nie zniechęcać! 

Strefa OCR i treningu funkcjonalnego również dla najmłodszych

Zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci w wieku 3-12 lat

Jeśtesmy otwarci

Pon- Pt: 8.00 – 12.00 oraz 14.00- 21.30

Sb: 8.00 – 13.00

Nd: 9.00 – 13.00

REcepcja

tel.:+48 782 378 737

unit@unit37.pl

ul. Do Huty 37D, 33-100 Tarnów

CENY I KARNETY

Wybierz jeden z dostępnych karnetów i korzystaj z naszego boxu !

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj miejsce na swoje ulubione zajęcia, WOD, OCR lub inne –  bądź pierwszy! 

 

skontaktuj się z nami