INNE ZAJĘCIA

Pozostałe zajęcia w naszym klubie

Naszym oficjalnym partnerem treningowym  jest Runmagedon!

KETTLEBELL

( KETTLEBELL Intro, KETTLEBELL PRO)

Odważniki Kettlebells stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jednak nie każdy wie, jak bezpiecznie i efektywnie stosować tę ‘broń przeciwko słabości’ – tak odważniki określa Pavel Tsatsouline, twórca metody HardStyle oraz CEO Szkoły Siły StrongFirst, światowego lidera wśród ćwiczeń z odważnikami kulowymi.

KETTLEBELL INTRO to zajęcia mające za zadanie nauczanie od podstaw ćwiczeń z odważnikami tak, aby były one wykonywane pewnie i efektywnie oraz stwarzając przy tym możliwość korzystania z dużych ciężarów. Specjalnie ułożony program INTRO pozwala osobie dopiero zaczynającej przygodę z odważnikami uzyskać poziom zawodowca.

Dowiedz się i poczuj jak to jest być osobą silną, sprawną i zdrową! Poznaj skuteczne techniki budowania siły i wytrzymałości, które w krótkim czasie przyniosą pożądane efekty! Zdobądź wymarzoną sylwetkę! Trenuj według metody Hardstyle, StrongFirst!

Decydując się na KETTLEBELL INTRO lub PRO usprawnisz całe swoje ciało, nauczysz się poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz wzorców ruchowych. Uzyskasz ponadprzeciętną siłę, szybkość, kondycję oraz czas reakcji zachowując przy tym bezpieczeństwo Twojego ciała.

Prowadzący: Piotr Dziedzic (Instruktor StrongFirst Girya 1)

 

 

BOotYBUILDING

Zajęcia dla wszystkich, a ich celem jest wyrzeźbienie i ujędrnienie dolnych partii ciała w szczególności pośladków.

Prowadzący: Bartek Imburski

 

body machine

Jeżeli chcesz poznać tajniki sztuk walki, a przy okazji dowiedzieć się jak dzięki treningowi interwałowemu wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję i wydolność serca, to jesteś we właściwym miejscu!

Stretching

Rozciąganie jest istotną częścią w każdym sporcie – poprawia zakres ruchów, elastyczność i wspomaga proces regeneracji.  Trening stretching pomaga przygotować się do wszystkich naszych zajęć, osiągać wyższe wyniki i poprawić regenerację po treningu.

Prowadząca: Małgorzata Wzorek

 

jump

Innowacyjny trening z wykorzystaniem trampolin. Łączy w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Duża intensywność.

Spal ponad 800 kcal na jednych zajęciach!

Prowadząca: Monika Maciejewska

 

ABS

Jeśli marzysz o ładnym płaskim brzuchu bez “oponki”, chcesz wzmocnić mięśnie głębokie, to czekamy na Ciebie. Zadbamy o każdy detal w tym aspekcie.

Prowadzący: Artur Orliński

CENY I KARNETY

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, dopasuj do swoich potrzeb i korzystaj z naszego boxu !

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj miejsce na swoje ulubione zajęcia, WOD, OCR lub inne –  bądź pierwszy! Nie daj się innym !

skontaktuj się z nami