INNE ZAJĘCIA

Naszym oficjalnym partnerem treningowym  jest Runmagedon!

ABS

Jeśli marzysz o ładnym, płaskim brzuchu bez “oponki”, chcesz wzmocnić mięśnie głębokie, to czekamy na Ciebie. Zadbamy o każdy detal w tym aspekcie.

Prowadzący: Artur Orliński

 

bootybuilding

Zajęcia dla wszystkich, a ich celem jest wyrzeźbienie i ujędrnienie dolnych partii ciała w szczególności pośladków.

Prowadzący: Bartek Imburski oraz Ewa Łabno

 

jump

Innowacyjny trening z wykorzystaniem trampolin. Łączy w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Duża intensywność.

Spal ponad 800 kcal na jednych zajęciach!

Prowadząca: Monika Maciejewska

 

KALISTENIKA

 

 

Zajęcia są bardzo ciekawe, bo… wykorzystujemy wyłącznie masę własnego ciała. Pojawiają się brzuszki, pompki, przysiady, podciąganie na poręczach i wiele innych elementów, na różnych poziomach trudności. 

Ten trening niedość, że wzmocni Twoje ciało, to jeszcze pomoże w dążeniu do realizacji trudniejszych celów, jak choćby stanie na rękach.

Prowadzący: Jakub Filiński (członek Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu)

KETTLEBELL

Odważniki Kettlebells stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jednak nie każdy wie, jak bezpiecznie i efektywnie stosować tę ‘broń przeciwko słabości’ – tak odważniki określa Pavel Tsatsouline, twórca metody HardStyle oraz CEO Szkoły Siły StrongFirst, światowego lidera wśród ćwiczeń z odważnikami kulowymi.

Zajęcia te mają za zadanie nauczanie od podstaw ćwiczeń z odważnikami tak, aby były one wykonywane pewnie i efektywnie oraz stwarzając przy tym możliwość korzystania z dużych ciężarów. 

Dowiedz się i poczuj jak to jest być osobą silną, sprawną i zdrową! Poznaj skuteczne techniki budowania siły i wytrzymałości, które w krótkim czasie przyniosą pożądane efekty! Zdobądź wymarzoną sylwetkę! Trenuj według metody Hardstyle, StrongFirst!

Decydując się na KETTLEBELL usprawnisz całe swoje ciało, nauczysz się poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz wzorców ruchowych. Uzyskasz ponadprzeciętną siłę, szybkość, kondycję oraz czas reakcji zachowując przy tym bezpieczeństwo Twojego ciała.

Prowadzący: Piotr Dziedzic (Instruktor StrongFirst Girya 1)

 

 

body pump

 

 

Trening bazuje na połączeniu lekkich i umiarkowanych ciężarów w różnych kombinacjach ćwiczeń. W rytm muzyki wykonujemy dużą ilość powtórzeń z obciążeniem, wzmacniamy i ujędrniamy całe ciało, spalając przy tym nawet 500 kcal. Popraw swoją wytrzymałość!

Prowadząca: Monika Maciejewska

Stretching

[Zajęcia czasowo zawieszone]

 

Rozciąganie jest istotną częścią w każdym sporcie – poprawia zakres ruchów, elastyczność i wspomaga proces regeneracji.  Trening stretching pomaga przygotować się do wszystkich naszych zajęć, osiągać wyższe wyniki i poprawić regenerację po treningu.

Prowadząca: Małgorzata Wzorek

 

TRENING OBWODOWY

 

 

Zajęcia o zróżnicowanej intensywności, gdzie holistycznie dbasz o sprawność. Nieco mniej wymagające ćwiczenia, co nie znaczy, że pojawia się taryfa ulgowa. Idealne również na powroty po dłuższej przerwie, bądź dla osób, które nie miały wcześniej styczności ze sportem. Ćwiczymy w formie tzw. “stacyjek”.

Prowadząca: Monika Maciejewska

Fit mama /
wod Mama

[Zajęcia czasowo zawieszone]

Zajęcia kierujemy do młodych mam, które chcą wrócić do sylwetki sprzed urodzenia i zadbać o swoje zdrowie. Odbudowujemy i wzmacniamy mięśnie głębokie, przypominamy prawidłowe wzorce ruchowe. Wszystko w bardzo spokojnym tempie dostosowanym do poziomu uczestniczek. Różnice polegają na możliwości uczestnictwa razem ze swoimi dziećmi. Na poranne treningi FIT Mama zapraszamy razem z maluchami (można oczywiście przyjść bez dziecka), WOD Mama – tutaj zapraszamy same mamy.

Prowadzący: Artur Orliński (FIT Mama)

Prowadzący: Ewa Łabno (WOD Mama)

TRENING biegowy

 

 

Zajęcia te mają na celu nie tylko poprawę kondycji i szybkości, lecz przede wszystkim polepszenie techniki biegu,

Prowadząca: Katarzyna Wilk

CENY I KARNETY

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, dopasuj do swoich potrzeb i korzystaj z naszego boxu !

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj miejsce na swoje ulubione zajęcia, WOD, OCR lub inne –  bądź pierwszy! Nie daj się innym !

skontaktuj się z nami